8. a Top Story

Yuri Krasnozhan már kerítő a „Ufa”, és a helyére a „Terek” jöhet Giovanni Trapattoni és Stanislav Cherchesov.

Vezetőedző: „Terek” kinevezhetik Trapattoni vagy Cherchesova

Vezetőedző: „Terek” nevezhet ki Giovanni Trapattoni vagy Szaniszló Cherchesova. azt állítja, "Sport-Express". Végén a múlt héten azt jelentették, hogy a sorsa a jelenlegi vezetőedző, „Terek” Jurij Krasnozhan átláthatóbbá válhatnak a távol-mérkőzés a 14. fordulóban a bajnoki Magyarországon a „folyó Tom.” Meg kell jegyezni, hogy a hitelesség Krasnozhanu a klub vezetése továbbra is, de ez a kölcsön nebezgranichen és lehet mondani, hogy vége.

Krasnozhan esetében a lemondását a „Terek” vezethet „Ufa”

Labdarúgás szakértő Jurij Krasnozhan esetében a lemondását a „Terek” vezethet „Ufa”. Szerint „Chempionat.com” javaslat 50 éves edző már megkapta.

Vezetőedző a „Ufa” jelenleg az Igor Kolyvanov. akinek vezetésével a csapat ötödik helyen a ranglistán, az FNL.

Alkhanov: tisztviselők „Terek” nem neveket, Trapattoni sem Cherchesova

„Zenith” kikapta egy döntetlen a „port” a fiatalok bajnoki UEFA vesztes 0: 2

A portugál város Vila Nova de Gaia a stadionban „Centro de Treynos Formasao Desportiva” véget ért a mérkőzés a harmadik fordulóban a csoport kör az UEFA Ifjúsági Szövetség. St. Petersburg „Zenith” egy partin találkozott a „Port” és sikerült lejátszani a döntetlen - 2: 2. Magyar csapat az első félidő után a találkozó vesztes 0: 2, de a második viszont a játék, és a labdát, amely hozta a kék-fehér-kék pont az úton, verték Iley Kubyshkinym 90 + 5 percében.

Doumbia a képzés a csoport, Akinfeev készen áll a meccset „Manchester City”

A vezetőedző a CSZKA Moszkva Leonid Slutsky beszélt állapotáról sérült játékosok a meccs előtt, a harmadik fordulóban a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során az angol „Manchester City”.

„A kórházban még mindig négy játékos - Fernandez, Dzagoev, Elm és Cauna. Egyikük sem a közeljövőben a pályán nem jelenik meg. Doumbia a képzés a csoporttal. Kiment 35 percig egy meccset „Zenith”, és készül holnap játék, valamint mindenki más. Akinfeev, mint egy állam? Ő készen áll, és fog játszani holnap „- közölte a szavak Slutsky levelező” Chempionat.com „Denis Tselyh.

Kép: Denis Tyrin "Chempionat.som"