Állás és munkahelyek közötti kereslet és kiképzésével apartmanok és fürdőszobák - Moszkva, álláskeresés

Szövetségi lánc könyvesboltok Read Town és Új könyv - Budapest

ON LAND Ön feladatai: Számviteli üzletek csoport készpénz és. Az ügyfelekkel: irabota tartásának szerződések karbantartási ütemezése. Kereskedelmi KÍNÁLUNK: A munka egy nagy, dinamikus. Timiryazevskaya platformok és Osztankino) Teljes munkaidő területén.

3 nappal ezelőtt hh.ru

Munkás a termelés 20 000-25 000P

Witch boldogság (IP Agafonova IV) - Budapest (m Volgograd tájékoztatót.)

képes dolgozni váltás „láb” egy ebédszünet; A munka szigorúan a technológiára. -00, műszak „a lábad”; Design, garanciák és kompenzációs összhangban.

Helyettes vezetője az Ügyfél az úton. 50 000P

Központ tanúsítás és a képzés MIS - Budapest (m Alekseevskaya.)

Megalakult a portál tárgyak eladásával és szervezete elosztás az ügyfelek számára. A tapasztalat az oktatási tevékenységek szervezése Tapasztalat Egyetem feltételek. Távolság. kapni) pénzt hozó képessége az osztály az önellátás a második vagy a harmadik hónapban.

2 nappal ezelőtt hh.ru

Manager dolgozni az ügyfelekkel a 30 000P

szakemberek. Ha képes dolgozni az eredményt, hogy kezdődött. Tárgyal rendszeres és új ügyfelek keressen új lehetőségeket. Környezetvédelmi Értékesítéstervezés Ellenőrző kifizetések dolgozni követelések követelményeknek.

2 nappal ezelőtt career.ru

A Key Account Manager (KAM) 80 000-150 000P

A1 TIS (hivatalos forgalmazója irodai és informatikai felszerelés) - Budapest

analitikus elme. Feladatok: ... Munka az osztályon, a közvetlen értékesítés (sales IT-hardver eladások összpontosítva nyomdai berendezések, nagy kapacitású adatbázis és a személyes növekedés, barátságos Office - M. Chistye Prudy, Turgenyev; Mode.