Mi Kickbox 1

Története sport

Kickbox meg
Kickbox (az angol 'rúgás' - rúgás, és a 'boksz' - boksz.) Sport-alapú keleti harcművészetek: karate, taekwondo, Muay Thai (Thai box), Wushu és az angol boksz. A szabályok szerint a klasszikus kick-box mérkőzés hogy teljes érintkezés minden szinten, azaz sztrájk teljes erővel a fej és a test, mint a kezek és a lábak. Kickbox kiegyensúlyozott ötvözött klasszikus angol karate és a boksz.

Kickboxing mint formája a fizikai aktivitás rendkívül változatos. Ebben a tekintetben, hogy ez nagyon értékes, mint javításának eszköze sokféle ember fizikai adottságok: gyorsaság, erő, állóképesség, hajlékonyság, koordináció képességeit. Minden fizikai tevékenységet végeznek a háttérben intenzív érzelmi reakciókat. Sajátosságait kickbox - kapcsolatot a partner révén sokk mozgások - javításához járul hozzá számos mentális adottságok és az egész show a psziché egy sportoló meglehetősen változatos, bár néha nagyon szigorú követelményeknek. A hatás azonban a psziché az kickbox foglalkozó nagyon kedvező. Ez ad önbizalmat, tanítani kemény munka és elkötelezettség. Érdemes megjegyezni, hogy a kick-box van osztva négy típusba sorolhatók:

Platform harctéri szolgál karatistskoe judo szőnyeg vagy 8 x 8 m. Bout tart 2 kör 2 percig a végső mérkőzés egy szünetet körök között 1 perc alatt. A bíró utasítása „stop” stopper leáll. Az ütések alkalmaznak egy könnyű érintés. Ha egy erős atléta figyelmeztető kontaktus. Ha ez nem működik, így a sportoló kizárják. Küzdelem szolgált egy játékvezető a gyűrű és két oldalsó bírók. Felszereltsége sportoló: hosszú Kickbox nadrág Kickbox különleges kabát V alakú vypezom vagy kimonót, bokszkesztyű, kötszerek, kötszer, sapka (nazubnik) védelem a csípő és a láb (a lábát emelje védelem). Megengedett terület támadások: a fej (kivéve korona), a törzs (mellkas, has, csípő), láb (alul közepén borjú).

Elfogadható készülékek: rúgások (egyenes, oldalsó, hátsó, kör alakú, fordított horgot CHOP csak a sarok, egy ugrás fordulatot). Lyukasztók (egyenes oldal. Ricken fejjel-ököl punch-kalapács), sweep. Selejtező megfelelő felszerelés ütést vagy rúgást házban söpör - 1 pont, rúgni, hogy a fej és ugró rúgás - 2 pont, rúgás, hogy ugrik a fej - 3 pont. A győztes az, aki a legtöbb pontot, vagy ha a háború során az ólom 10 pontot vagy annál több. Pont sportoló díjat játékvezető (bíró a gyűrű), koordinálja azt a kapcsolatot a bírók.

Light-contact (light-contact)

Golf küzdelemben - catching 6 x 6 m (plusz judo mat 8 x 8 m). Időtartama harci - 3 menetben, 2 perc, időközzel a fordulók között 1 perc alatt. Az ütések alkalmaznak egy könnyű érintés. Ha egy erős atléta figyelmeztető kontaktus. Ha ez nem működik, így a sportoló kizárják. Light contact célja egy átmeneti stílus között hét- és full-contact. Küzdelem szolgálnak 1 játékvezető a gyűrű (a játékvezető) és 3 oldalsó bírók. Outfit sportoló felel outfit hét sportoló kapcsolatot. Minden versenyzőnek képes kezelni 1 másodperc melegítőben, amely segít neki a körök között.

Full Contact (teljes érintkezés)

Golf küzdelem -. Boxing gyűrű 6 x 6 m hosszúságú csatatéren - 3 fordulóban 2 perces időközzel a fordulók között 1 perc alatt. Beat lehet teljes erővel, beleértve küldeni az ellenfelet a kieséses. Küzdelem szolgálnak 1 játékvezető a gyűrű (a játékvezető) és 3 oldalsó bírók. Felszereltsége sportoló: hosszú Kickbox nadrág, meztelen felsőtest, védőfelszerelés - mint például a könnyű kapcsolatot. Minden harcos lehet fenntartani 2 második tréningruha, aki segít neki a szünetekben körök között. Megengedett támadás zónák: a fej (kivéve a korona és a tarkó, a nyak), törzs (mellkas, has, csípő), a lábak (alább közepén borjú).

Elfogadható készülékek: rúgások (egyenes, oldalsó, hátsó, kör alakú, fordított horgot CHOP csak a sarok, egy ugrás fordulatot). Lyukasztók (egyenes oldal. Fejjel Ricken ököl), alászúrások és alacsony dob. Minden sportoló kell találnia 6 rúgások egy kör. Értékelése a harcot, az érintés bírók értékelik az egyes befejezett kör. Egy sportoló, aki már egy befejezett kör inkább technikai, 10 pontot. Legalábbis technikailag - 9 megszegi a szabályokat a bíró a gyűrűben büntetheti a jogsértő sportoló mínusz ochkom. Ez azt jelenti, hogy a kapott összeg a bűnös sportoló végén a kerek, kivonni 1 pont.

Low-kick (sípcsont ütéssel comb)

Ez a program figyelembe veszi a szisztematikus folyamat hosszú távú előkészítése kickboxers oly módon, hogy végre egy irányba, és folyamatosságának biztosítása kapcsolat minden szakaszában sport képzés. Alapján FSSP kickboxing tanulmány megállapította a teljes szekvenciáját a program anyag, kontroll és a konverziós arányok a kezdeti előállítására csoportok; Ellenőrző verseny, valamint az ellenőrzési és szállítási előírásokat a képzés szakasza (stage sport szak); Csoport masterstvauchastie javítása sportversenyek nem éri el a bajnokság, a Magyar teljesítménye a cím Master of Sports a jelölt, valamint az ellenőrzési és a konverziós arányok.

A program időtartama tervezték 10 éves előkészítés. Minimális életkor diákok - 10 év.